Jesienna promocja na meble Selfia – 15% rabatu

  /  PORADY   /  Jesienna promocja na meble Selfia – 15% rabatu

Jesienna promocja na meble Selfia – 15% rabatu

Ciesz się wyjątkową ofertą w naszym sklepie Decodot! 
Jesień to czas, kiedy możemy zaoferować Ci niepowtarzalną okazję – 15% rabatu na meble marki Selfia ! 
 To doskonała okazja, aby uzupełnić swoje wnętrze o piękne stoły, stoliki lub komody o zróżnicowanych wzorach, kolorach i rozmiarach, tworząc przytulne i eleganckie przestrzenie.
Odwiedź nasz sklep przy ul. Lea w Krakowie, napisz maila lub zadzwoń, aby skorzystać z tej wyjątkowej promocji.
Nie czekaj zbyt długo, okazja trwa tylko przez miesiąc. Zdobądź wyjątkowe meble z 15% rabatem i nadaj swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Stoły marki Selfia Wood to wyjątkowe meble, które wyróżniają się szeregiem charakterystycznych cech. Każdy stół jest wykonany z najwyższej jakości drewna, co nadaje mu ciepły i naturalny wygląd. Elegancja i estetyka są wizytówką tych mebli, które wnoszą wyjątkowy charakter do każdego wnętrza.

Różnorodność wykończeń to kolejna zaleta stołów Selfia Wood. Firma oferuje wiele wybarwień drewna  pozwalając klientom dopasować stół do swojego indywidualnego stylu i wnętrza. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość mebli, co sprawia, że można cieszyć się nimi przez wiele lat.

Niektóre modele stołów łączą naturalne drewno z nowoczesnymi detalami, tworząc harmonijną całość. Dodatkowe funkcje, takie jak możliwość rozłożenia stołu nawet do długości 470 cm, czynią niektóre stoły bardziej wszechstronnymi i dostosowanymi do różnych potrzeb.

Wnętrze domu Pani Kasi Stefaniak @mojdommojemiejsce

Selfia Wood dba o ekologię i pozyskuje drewno w sposób odpowiedzialny, co sprawia, że stoły tej marki są przyjazne dla środowiska. Ręcznie wykonane wykończenie nadaje stołom wyjątkowość i indywidualny charakter.

Kupując stół Selfia Wood, klient wspiera odpowiedzialne zarządzanie zasobami leśnymi i ochronę środowiska naturalnego. To meble, które łączą w sobie naturalne piękno drewna z dbałością o ekologię, tworząc jednocześnie estetyczne i trwałe rozwiązania do wnętrz.

@mojdommojemiejsce
@mojdommojemiejsce

Kolory wybarwień drewna mebli Selfia 

Product Enquiry

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Możliwie szybko odpowiemy na Państwa zapytanie.
Dziękujemy i do usłyszenia.
You don't have permission to register
X