Pokój nastolatka

  /  PORADY   /  Pokój nastolatka

Pokój nastolatka

Pokój nastolatki to nie lada wyzwanie dla rodziców! Kiedy dziewczynki stają się małymi kobietami, ich przestrzeń życiowa również musi podążać za zmianami. Każda dziewczyna pragnie, aby jej pokój odzwierciedlał jej osobowość i upodobania, stąd tak ważne kolory, aranżacje i dodatki. Ale jak to pogodzić z miejscem do nauki i wypoczynku? Mamy kilka wskazówek i pomysłów, które pogodzą rodziców i córki. Pomożemy Wam zaprojektować pokój na nowo.

STREFA DO NAUKI

BIURKO

Op-Lite K Wood – Aktualne trendy | Meble biurowe – Maro

Każdy młody chłopak potrzebuje porządnego biurka, czyli swojego miejsca dowodzenia wszechświatem. Biurko powinno być przestronne, aby nastolatek mógł swobodnie się uczyć i przechowywać niezbędne przybory oraz książki. Prezentujemy biurko Op-Lite wood, które stanowi modne połączenie kwadratowego profilu stalowego i litego drewna bukowego. Wybór odważnego koloru profilu wprowadzi do wnętrz awangardowy akcent. Smukłe skośne nogi nadają bryle Op-Lite K Wood wyjątkowej lekkości.

FOTEL DO BIURKA

Krzesła konferencyjne HENS | Bejot | Producent krzeseł

 

Krzesło powinno być dostosowane do wieku dziecka. Stawiamy na ofertę firmy Bejot i kolekcję Hens, która jest współczesną interpretacją klasycznego krzesła szkolnego. Zaprojektowana przez Henrik Schulz z szacunkiem do skandynawskiego wzornictwa, spełnia założenia prostoty, funkcjonalności i naturalności. Mocna kontrastowa rama ze stali, nadaje krzesłu loftowego charakteru zbalansowana jest przez naturalną dębową okleinę i miękką tapicerkę.

 

REGAŁ

Fineze – Regał Fineze Classic | MARO | Meble do biura

 

Centrum każdej sypialni – łożko!

Strefa sypialni to najważniejsze miejsce w pokoju dziecka, zaproponowane przez Nas łożko Nayt z firmy RAW sprzyja błogiemu wypoczynkowi, aby dziecko w pełni sił mogło zdobywać każdy dzień. Rama łóżka znajduje się na czterech toczonych nogach, które oprócz stabilności i wytrzymałości, dają także możliwość zagospodarowania przestrzeni pod Nayt według uznania. Funkcjonalność łóżka dopełnienia stolik nocny Nay – na którym będzie można odłożyć np. książkę lub telefon.

CEGŁA

Tradycyjna cegła zachwyca unikalnym połączeniem surowości i ciepła. Jest nostalgiczna, a jednocześnie industrialna. Nic więc dziwnego, że coraz częściej traktuje się ją jak dekorację. Płytki imitujące starą cegłę zapewniają świetny efekt wizualny, a jednocześnie są trwałe i łatwe w montażu. Dzięki nim unikalny klimat starej kamienicy może zagościć w każdym wnętrzu.

Na zdjęciu cegła rzymska:

strefa relaksu